Vážení rybáři

obdrželi jsme záporné stanovisko Ministerstva zemědělství k žádosti o vyjímku ze zákona pro rok 2017, týkající se lovu non stop na revíru Stonávka 2A. Tuto vyjímku obdržel pouze revír Slezská Harta.

Přehled revírů ČRS s výjimkou z denní doby lovu ryb 2017-2019

Internet pro každého s.r.o. - Bezdrátové připojení


Děkujeme obchodnímu zástupci Panu Wojtynovi za sponzorský dar formou instalace a zajištěni provozu vysokorychlostního internetu pro náš objekt MO Havířov v Těrlicku.

                                           UPOZORNĚNÍ !!!!!!

Členové, kteří si platí členské záležitosti (členské příspěvky, povolenky a brigády) pomocí internetového bankovnictví a to prostřednictvím našeho programu uveřejněného na našich webových stránkách, budou obslouženi u okénka výdejny přednostně.

                                  Vážení členové ČRS MO Havířov.


Blíží se období provádění plateb členů ( brigády, členské příspěvky na rok 2017 a taktéž povolenek ). Z tohoto důvodu připomínáme zájemcům o platby Internetovým Bankovnictvím, že z technických důvodů je potřeba provést platbu prostřednictvím našeho programu, který se automaticky aktualizuje. V žádném případě není možné provádět platby zasláním údajů z minulých let. Pro rok 2017 musí být vygenerovány nové konstantní a specifické symboly. Pro zajištění bezproblémového provozu bankovnictví jsme změnili Banku ( KB ), tudíž máme nové číslo účtu od 1.7.2016.

Informace

 

Český Rybářský Svaz,z.s.,

MO Havířov

 

Sídlo MO Havířov

Těrlicko, Rybářská 154/7

735 42 Těrlicko - Dolní

 

 

rybari@rybari-havirov.cz

 

Otevírací doba

           

 

     Úřední hodiny 2017

 

    od 2.5. do 18.12.2017


pondělí 14:00 - 17:30 hod.